Květiny / Rostliny

U Nás v zahradní centrum si můžete vybrat ze široké nabídky nejrůznějších druhů květin a rostlin.
Na 4000 m2 najdete opravdu vše co Vaše zahrada potřebuje. Nabízíme rostliny od pokojovek, balkónovek, trvalek přes keře, vřesy, živé ploty až po velké solitérní nebo ovocné stromy.

Trvalky

Potěšte se nádherně rozkvetlým záhonem po celý rok. Trvalky jsou ozdobou každé zahrady.
Máme dlouholetou zkušenost s pěstováním trvalek a najdete u nás nejširší nabídku široko daleko

Traviny

Okrasné traviny působí přirozeně, ale zároveň moderně a dynamicky. Rozhodně by neměly chybět na Vaší zahradě. Nevyžadují příliš péče a můžete se jimi těšit celý rok.

Stromy

Ať už máte zahradu osázenou nebo teprve zakládáte, stromy by v ní rozhodně neměly chybět. Díky vhodně zvolenému typu dokážete ze své zahrady vytvořit příjemné místo pro odpočinek.
U nás si vyberete strom do každé zahrady

Keře

Keře jsou v zahradě ideální kulisou,
která vytváří pocit stálosti. Tato velmi pestrá skupina dřevin nabízí rozmanité využití v různých zákoutích zahrady nebo okolo domu. V zahradní kompzici tvoří keře mezičlánek mezi vysokými stromi a trvalkami. Přínosem pro Vás budou všechny druhy, potěšením pak ty které kvetou nebo dávají plody.

Pokojové rostliny

Prostřednictvím pokojových rostlin si můžete ve Vašem bytě vytvořit oázu zeleně a ocitnout se tak blíž přírodě.

Balkónové rostliny

Balkónové květiny Vám zkrášlí téměř celý dům. Vytvořte si bohatě rozkvetlé truhlíky se kterými můžete zvelebit Váš balkón, okna nebo terasu. Nabízíme nejširší nabídku balkónovek a letniček

Bylinky

Dostali jste chuť na jarní salát s čerstvými bylinkami ? Založte si vlastní bylinkovou zahrádku. Bylinky jsou nejvýznamnějším zdrojem přírodních léčiv a ideálním doplňkem do vaší kuchyně.